poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Koniec

Hm, wiecie co? Nie będę kontynuować tego opowiadania. Zaczęłam coś skrobać, ale stwierdziłam, że to nie ma sensu. Zarówno jak nie ma sensu pisanie dla 16 osób. Bo jak mniemam tylko one były zainteresowane, nieprawdaż? A tak w ogóle to dzięki za 16 przy 69 obserwujących. Wystarczyłaby tylko kropka albo przecinek, ale okay. Ja rozumiem, że ja nie komentuję Waszych blogów, ale nie znaczy to, że ich nie czytam. W każdym bądź razie, dzięki za 40 tysięcy wyświetleń. Nie usunę tego bloga. Bo jaka normalna matka zabija swoje dziecko, gdy już dorośnie? No właśnie. Żadna. No chyba, że jakaś totalna wariatka. Podziękowania i cała rozpiska wszystkich pierdów była wcześniej, więc nie będę ponownie tego pisać. 
Jeśli ktoś jeszcze nie zauważył, to prowadzę innego bloga, również z 1D. Osobiście tamten blog podoba mi się o wiele więcej niż ten. Mam nadzieję, że wam też przypadnie do gustu.
CLICK
Tak, że ten, no... SAJONARA BICZES!
PS. Powinnam się niepokoić gwałtownym spadkiem liczby czytających? Niedawno było ponad dwieście, a teraz jest zaledwie 184. Hm... podejrzane.

5 komentarzy:

 1. Szkoda, że nie kontynuujesz tego bloga, bo na pewno była to by kolejna Twoja perełka :) Szkoda... Wesołych Świąt :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że nie kontynuujesz tego bloga ... no nic, rozumiem to. Trafne określenie z tym dzieckiem, tak przy okazji xD
  Myślę, że to co napisałaś o komentujących było nie fair. Ty nie komentujesz innych opowiadań, ale mówisz, że je czytasz. Może inni też nie komentują twojego bloga, ale to nie oznacza, że go nie czytają ...
  Bay <3

  OdpowiedzUsuń
 3. prima aprilis czy co ?? ;D pisze dalej lofky <3 // fanka Ness

  OdpowiedzUsuń
 4. Zajebisty bloog ;** ; ) szkoda ze juz skonczony A. A.

  OdpowiedzUsuń